Činžovní a historické budovy


U činžovních a historických budov se nejčastěji setkáváme s činnostmi jako je instalace sítí, instalace bodců proti ptactvu, opravami fasád, opravami a výměnami střešní krytiny.

Instalace sítí
Zajišťujeme kompletní dodávku materiálu a montáže k širokému využití sítí pro sportovní účely, stavbu voliér, zábrany proti ptactvu a bezpečnostní záchytné systémy.

V oblastí činžovních a památkově chráněných budov se instalace sítí nejčastěji používá na místech  hrozících pádem částí fasády nebo střešní krytiny a také veškerých objektech nebo prostorách kde je potřeba zamezit vniknutí ptactva. Díky široké nabídce barevných a rozměrových variant jsme schopni docílit co nejméně vizuálně rušivého efektu.

Problematika správně zvoleného systému sítí je poměrně rozsáhlá a nabízí několik možností použití jak rozdílných materiálu, pevnostních a rozměrových tříd tak také zvoleného kotvení. Neváhejte se na nás obrátit .

Bodce proti ptactvu
Instalace bodců proti ptactvu je pasivní způsob zamezení přistání ptactva na aplikované místo. Nejčastěji se bodce používají na římsách domů, konstrukcích staveb a okrajích žlabů.

Lze využít několik systému a tříd hrotů, které lze podle potřeby kombinovat. Základní rozdíly jsou v použitých materiálech, krycí šířce a způsobu přichycení. Jako doplňkovou metodu lze zvolit i použití 3D maket dravců.

Oprava fasád
Provádíme drobné zednické práce, opravy a sanace nestabilních částí fasády.

Oprava a výměna střešní krytiny
Provádíme jak drobné opravy střešních krytin tak i kompletní dodávku nového zastřešení včetně laťování.

Nezávazná poptávka přes kontaktní formulář