Rodinné domy


U rodinných domů se nejčastěji setkáváme s činnostmi jako je rizikové kácení a prořezávání stromů, natěračské práce, čištění, opravy a výměny střešních krytin.

Rizikové kácení a prořezávání
Zajistíme kácení nebo prořez stromů pomocí horolezecké a stromolezecké techniky. Naše služby využijete především ve chvíli, kdy standartní kácení nebo prořez není možný z důvodu nebezpečí pádu na blízký objekt. V těchto případech používáme metodu, kdy se dřevní hmota zachytává proti pádu a je spouštěna postupně na zem. Řešíme i havarijní situace, kde strom nebo jeho část vážně ohrožuje bezpečnost okolí. Jsme schopni zajistit odvoz a likvidaci dřevního odpadu nebo zpracování pro další využití.

Natěračské práce
Zajišťujeme celkový nátěr fasád, jednotlivých částí a vytváření jednoduchých grafik. Dále natíráme a lakujeme dřevěné obložení a podhledy domů včetně povrchových úprav broušením. Provádíme ochranné nátěry kovových konstrukcí a hydrofobní nátěry pro zamezení sání vody. Všechny tyto práce provádíme moderními technologickými postupy jako je airless nástřik, které zaručují efektivní nanesení barvy a dlouhou životnost.

Čištění
Čistíme žlaby a svody, fasády, střechy a konstrukce. Používáme vhodné a efektivní metody pro konkrétní požadavky.

Oprava a výměna střešní krytiny
Provádíme jak drobné opravy střešních krytin tak i kompletní dodávku nového zastřešení včetně laťování.

Nezávazná poptávka přes kontaktní formulář